V garážích obchodního domu došlo k neshodě, muž úmyslně poškodil ženě auto

08.11.2018
Ilustrační foto
V odpoledních hodinách dne 3. listopadu 2018 byli vysláni policisté hlídkové služby do podzemních garáží obchodního domu v Kladně v ulici Petra Bezruče, kde mělo údajně dojít mezi osobami ke slovní rozepři a následně k fyzickému napadení.

Po příjezdu na místo policejní hlídka hlídka zjistila, že jednapadesátiletá žena v těchto garážích parkovala a ponechala zde nastartované vozidlo, ve kterém seděla. Následně k jejímu vozidlu přistoupil neznámý muž, který jí sdělil, že v prostorách podzemních garáží nesmí být vozidlo nastartované. Řidička se muži snažila vysvětlit, že má poruchu na vozidle se startováním a nemůže ho vypnout. Dále uvedla, že během chvilky dojde dcera a hned po jejím příchodu z místa ihned odjede. Muž tuto dpověď neakceptoval a sdělil, že zavolá na linku 158 pro policejní hlídku. V daném okamžiku se již k vozidlu vracela i dcera. Při vyjíždění z parkovacího místa údajně přiběhl tento muž a úderem do kufru poškodil vozidlo. Na místě došlo k slovní rozepři a údajně k vulgárnímu napadení ze strany sedmadvacetilé ženy vůči muži. Následkem tohoto slovního útoku muž fyzicky jednou ranou napadl tuto ženu a utekl. Po chvíli se muž vrátil do garáží a z povzdálí danou situaci pozoroval.

Policejní hlídka poté  na eskalátorech obchodního domu dohnala podezřelého muže a vyzvala ho k podání vysvětlení k tomuto případu a jeho jednání.Policejním šetřením bylo zjištěno, že podezelým je šestapadesátiletý muž z Kladna.

V současné době policisté obvodního oddělení Kladno tento případ prošetřují a šestapadesátiletý muž je podezřelý z přestupku proti občanskému soužití a majetku. Dále v tomto případě z přestupku občanského soužití je podezřelá i sedmadvacetiletá žena. Policisté po provedení dalších úkonů tento případ postoupí ke správnímu orgánu MM Kladna.  

Převzato ODTUD

Aktuálně z Kladenska