V hale BIOS se uskuteční Vánoční florbalový turnaj

17.12.2018
Vánoční turnaj se uskuteční 17. prosince a jeho skupiny jsou už rozlosovány! Jejich rozpis najdete níže, hrát se bude na dvou hřištích v hale BIOS systémem 3 na 3. Časy jsou pouze orientační a klub žádá všechny, aby do haly dorazili do plánovaného začátku, který je od 17:00 – hrát se může začít i dříve než v 17:30! Každý tým má také zaručené minimálně čtyři odehráná utkání.

Skupina A:

Washington Capitals – David Štechmüller, Vítek Bednář
Chicago Blackhawks – Vojtěch Pfaur, David Sachr
Pittsburgh Penguins – Matyáš Kalina, Jakub Černý

Program základní skupiny:

17:30 Washington Capitals – Chicago Blackhawks, hřiště A
18:00 Pittsburgh Penguins – Washington Capitals, hřiště A
18:30 Chicago Blackhawks – Pittsburgh Penguins, hřiště A

Skupina B:

Las Vegas Golden Knights – Vojtěch Teslík, Jakub Pecha
Dallas Stars – Miroslav Mayer, Miloš Tyl
Anaheim Ducks – Dušan Přívara, Tomáš Nushart

Program základní skupiny:

17:45 Las Vegas Golden Knights – Dallas Stars, hřiště A
18:15 Anaheim Ducks – Las Vegas Golden Knights, hřiště A
18:45 Dallas Stars – Anaheim Ducks, hřiště A

Skupina C:

Boston Bruins – Ondřej Richtr, Petr Chvojka
San Jose Sharks – Jan Louvar, Tomáš Leipner
Colorado Avalanche – Adam Nolč, Kryštof Hartman

Program základní skupiny:

17:30 Boston Bruins – San Jose Sharks, hřiště B
18:00 Colorado Avalanche – Boston Bruins, hřiště B
18:30 San Jose Sharks – Colorado Avalanche, hřiště B

Skupina D:

Philadelphia Flyers – Matěj Stůj, Petr Ďarmek
Los Angeles Kings – Max Minev, Marek Pospíšil
Edmonton Oilers – Mikuláš Plášek, Lukáš Sedláček

Program základní skupiny:

17:45 Philadelphia Flyers – Los Angeles Kings, hřiště B
18:15 Edmonton Oilers – Philadelphia Flyers, hřiště B
18:45 Los Angeles Kings – Edmonton Oilers, hřiště B

-----

Program play-off:

19:00 Čtvrtfinále 1: 1A – 2D, hřiště A
19:00 Čtvrtfinále 2: 1B – 2C, hřiště B
19:15 Čtvrtfinále 3: 1C – 2B, hřiště A
19:15 Čtvrtfinále 4: 1D – 2A, hřiště B
19:30 O 9.-12.místo 1: 3A – 3D, hřiště A
19:30 O 9.-12.místo 2: 3B – 3C, hřiště B

19:45 Semifinále 1: Vítěz čtvrtfinále 1 – Vítěz čtvrtfinále 4, hřiště A
19:45 Semifinále 2: Vítěz čtvrtfinále 2 – Vítěz čtvrtfinále 3, hřiště B
20:00 O 5.-8.místo 1: Poražený čtvrtfinále 1 – Poražený čtvrtfinále 4, hřiště A
20:00 O 5.-8.místo 2: Poražený čtvrtfinále 2 – Poražený čtvrtfinále 3, hřiště B

Skóre těchto dvou zápasů rozhodnou o celkovém umístění:
20:15 O 11.místo: Poražený O 9.-12.místo 1 – Poražený O 9.-12.místo 2, hřiště B
20:15 O 9.místo: Vítěz O 9.-12.místo 1 – Vítěz O 9.-12.místo 2, hřiště A
20:30 O 3.místo: Poražený semifinále 1 – Poražený semifinále 2, hřiště B
20:30 Finále: Vítěz semifinále 1 – Vítěz semifinále 2, hřiště A
20:40 Vyhlášení

Ještě jednou vás tedy klub zve na pondělní vánoční turnaj, kam se můžete přihlašovat v členské sekci v oddělení Moje e-přihlášky do sobotních 16:00. Také všechny prosí, aby si s sebou přinesli vánoční cukroví a jiné jídlo, aby si všichni turnaj náležitě užili!

Převzato ODTUD

Aktuálně z Kladenska

  • Kreativní centrum pro Kladno

    17.12.2018 | Jiná města v ČR na rozdíl od Kladna systematicky podporují místní kulturní život a cíleně se zaměřují na rozvoj kreativity obyvatel, podporu talentů a...číst dále